Celkové výsledky slovenského pohára

Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Fraňo Peter Krížna (100), Dereše (95), Skialp šprint (100), Rallye Červenec (100) 395
2. Danko Matúš Skialp šprint (95), Chopok Vertikal (95), Krížna (90), Dereše (90) 370
3. Jambrich Vladimír Skialp šprint (79), Malinô Brdo (90), Chopok Vertikal (90), Krížna (86) 345
4. Cully Ján Skialp šprint (86), Krížna (70), Rallye Červenec (69), Malinô Brdo (95) 320
5. Tuka Michal Malinô Brdo (86), Chopok Vertikal (72), Rallye Červenec (72), Skialp šprint (90) 320
6. Chramec Ondrej Krížna (68), Rallye Červenec (67), Malinô Brdo (79), Skialp šprint (76) 290
7. Šiarnik Jakub Rallye Červenec (95), Krížna (95), Kráľová Hoľa (0), Dereše (100) 290
8. Sarvaš Andrej Skialp šprint (74), Rallye Červenec (63), Dereše (63), Krížna (74) 274
9. Brtko Martin Malinô Brdo (72), Skialp šprint (71), Krížna (63), Rallye Červenec (60) 266
10. Trizna Lukáš Skialp šprint (0), Krížna (82), Dereše (82), Rallye Červenec (70) 234
11. Volnár Peter Dereše (68), Kráľová Hoľa (0), Malinô Brdo (82), Krížna (76) 226
12. Antolík Matúš Krížna (69), Rallye Červenec (68), Dereše (65), Kráľová Hoľa (0) 202
13. Ceniga Peter Krížna (72), Rallye Červenec (64), Dereše (62), Skialp šprint (0) 198
14. Korček Oliver Krížna (61), Dereše (48), Rallye Červenec (0), Malinô Brdo (68) 177
15. Kachnič Matej Dereše (50), Skialp šprint (0), Krížna (61), Rallye Červenec (58) 169
16. Trizna Samuel Chopok Vertikal (79), Skialp šprint (72), Dereše (0), Malinô Brdo (0) 151
17. Repka Tomáš Malinô Brdo (0), Rallye Červenec (71), Dereše (69), Skialp šprint (0) 140
18. Šramo Martin Skialp šprint (0), Dereše (0), Malinô Brdo (71), Krížna (67) 138
19. Michálek Pavol Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Malinô Brdo (74), Rallye Červenec (61) 135
20. Babjak Adam Kráľová Hoľa (0), Rallye Červenec (0), Malinô Brdo (66), Chopok Vertikal (63) 129
21. Ferenčík Michal Krížna (65), Rallye Červenec (54), Skialp šprint (0), Dereše (0) 119
22. Kramla Lukáš Rallye Červenec (62), Dereše (47), Krížna (0), Skialp šprint (0) 109
23. Babčan Michal Dereše (0), Skialp šprint (82), Rallye Červenec (0), Krížna (0) 82
24. Pavlíček Dominik Skialp šprint (70), Dereše (0), Malinô Brdo (0), Kráľová Hoľa (0) 70
25. Omerovič Jasmin Chopok Vertikal (0), Rallye Červenec (0), Malinô Brdo (65), Kráľová Hoľa (0) 65
26. Jurečka Matúš Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Dereše (61), Malinô Brdo (0) 61
27. Guldan Aleš Dereše (0), Krížna (60), Rallye Červenec (0), Skialp šprint (0) 60
28. Blahušiak Martin Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Rallye Červenec (59), Malinô Brdo (0) 59
29. Blahunka Tadeas Dereše (59), Skialp šprint (0), Malinô Brdo (0), Kráľová Hoľa (0) 59
30. Tomko Tomáš Krížna (0), Skialp šprint (0), Dereše (0), Rallye Červenec (56) 56
31. Choma Matej Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Krížna (0), Rallye Červenec (53) 53
32. Ferenčík Pavol Malinô Brdo (0), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Rallye Červenec (51) 51
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Rizmanová Rebeka Rallye Červenec (100), Krížna (100), Skialp šprint (100), Dereše (95) 395
2. Mrázová Jurina Chopok Vertikal (95), Krížna (90), Kráľová Hoľa (0), Rallye Červenec (0) 185
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Kvietok Paťo Dereše (95), Rallye Červenec (90), Chopok Vertikal (100), Krížna (100) 385
2. Toček Erik Skialp šprint (100), Rallye Červenec (86), Krížna (86), Malinô Brdo (86) 358
3. Kristl Filip Krížna (90), Dereše (86), Kráľová Hoľa (0), Rallye Červenec (95) 271
4. Juroš Ľubomír Malinô Brdo (82), Dereše (70), Kráľová Hoľa (0), Krížna (95) 247
5. Machaj Jozef Rallye Červenec (76), Dereše (74), Malinô Brdo (72), Skialp šprint (0) 222
6. Pecko Marián Krížna (68), Chopok Vertikal (67), Skialp šprint (0), Rallye Červenec (70) 205
7. Hubač Vladimír Rallye Červenec (100), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Malinô Brdo (100) 200
8. Štulrajter Peter Chopok Vertikal (0), Malinô Brdo (79), Rallye Červenec (79), Kráľová Hoľa (0) 158
9. Szigety Peter Krížna (82), Malinô Brdo (74), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0) 156
10. Danko Zdeno Dereše (58), Skialp šprint (0), Malinô Brdo (0), Chopok Vertikal (82) 140
11. Lipár Juraj Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0), Krížna (71), Rallye Červenec (68) 139
12. Longauer Zdenko Skialp šprint (0), Malinô Brdo (95), Rallye Červenec (0), Krížna (0) 95
13. Leitner Miroslav Skialp šprint (0), Dereše (90), Rallye Červenec (0), Krížna (0) 90
14. Pavčík Jozef Malinô Brdo (0), Krížna (79), Skialp šprint (0), Dereše (0) 79
15. Pješčák Michal Dereše (0), Malinô Brdo (0), Rallye Červenec (74), Skialp šprint (0) 74
16. Tóth Henrich Krížna (0), Skialp šprint (0), Chopok Vertikal (74), Rallye Červenec (0) 74
17. Sitko Roman Rallye Červenec (0), Dereše (65), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0) 65
18. Adámek Lukáš Chopok Vertikal (0), Dereše (64), Malinô Brdo (0), Kráľová Hoľa (0) 64
19. Alexík Michal Krížna (0), Skialp šprint (0), Dereše (50), Rallye Červenec (0) 50
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Tyrril Jarmila Malinô Brdo (100), Chopok Vertikal (100), Krížna (100), Skialp šprint (100) 400
2. Belicová Katarína Kráľová Hoľa (0), Krížna (95), Dereše (90), Chopok Vertikal (82) 267
3. Czuchry Ewa Dereše (0), Rallye Červenec (100), Skialp šprint (95), Krížna (0) 195
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Kňaze Gabriel Chopok Vertikal (86), Skialp šprint (100), Dereše (100), Rallye Červenec (95) 381
2. Jánošík Kristián Malinô Brdo (100), Rallye Červenec (100), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (0) 200
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Machajová Sára Skialp šprint (100), Malinô Brdo (100), Rallye Červenec (100), Krížna (100) 400
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Machaj Samuel Dereše (100), Rallye Červenec (95), Krížna (100), Skialp šprint (100) 395
2. Nosko Patrik Malinô Brdo (95), Krížna (95), Kráľová Hoľa (0), Chopok Vertikal (100) 290
3. Machaj Marek Skialp šprint (95), Krížna (0), Dereše (0), Rallye Červenec (100) 195
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Maťková Nikola Chopok Vertikal (100), Rallye Červenec (100), Krížna (100), Skialp šprint (100) 400
2. Mlynarčíková Alexandra Malinô Brdo (0), Rallye Červenec (95), Skialp šprint (0), Dereše (0) 95
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Adamov Šimon Skialp šprint (100), Chopok Vertikal (95), Rallye Červenec (86), Krížna (100) 381
2. Hajas Matej Rallye Červenec (100), Krížna (95), Skialp šprint (95), Chopok Vertikal (86) 376
3. Caban Timo Rallye Červenec (79), Skialp šprint (79), Krížna (90), Chopok Vertikal (86) 334
4. Adamov Michal Chopok Vertikal (100), Skialp šprint (90), Rallye Červenec (90), Dereše (0) 280
5. Medvecký Maximilián Chopok Vertikal (90), Skialp šprint (0), Dereše (0), Malinô Brdo (100) 190
6. Sedláček Samo Skialp šprint (0), Dereše (0), Rallye Červenec (95), Krížna (0) 95
7. Adamov Ján Chopok Vertikal (0), Skialp šprint (82), Malinô Brdo (0), Kráľová Hoľa (0) 82
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Bruncková Andrea Malinô Brdo (100), Rallye Červenec (100), Dereše (0), Skialp šprint (100) 300
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Šiarnik Jakub 300
2. Danko Matúš 285
3. Fraňo Peter 271
4. Jambrich Vladimír 266
5. Trizna Lukáš 258
6. Sekan Michal 235
7. Kvietok Patrik (V) 220
8. Kristl Filip (V) 213
9. Jurečka Matúš 210
10. Kalman Peter 203
11. Sawicki Szymon (V) 191
12. Antolík Matúš 189
13. Malíček Ján (V) 169
14. Hladký Lukáš 162
15. Chramec Ondrej 158
16. Jánošík Kristián 151
17. Trizna Samuel 138
18. Toth Henrich (V) 135
19. Bramuška Andrej (V) 131
20. Banáš Jaroslav (V) 129
21. Farkaš Miroslav (V) 106
22. Hlavčo Jozef 100
23. Toček Erik (V) 91
24. Geschnábel Pavol (V) 86
25. Legerský Jozef 85
26. Tomko Tomáš 82
27. Frank Michal (V) 72
28. Longauer Zdeno (V) 70
29. Nosáľ Vladimír (V) 70
30. Hubač Vladimír (V) 69
31. Michálek Pavol 68
32. Hric Roland 67
33. Blahunka Tadeáš 67
34. Pavčík Jozef (V) 62
35. Jakab Michal 57
36. Pavlech Lukáš (V) 57
37. Stano Michal 52
38. Adámek Lukáš (V) 48
39. Pavlíček Dominik 44
40. Chromčák Peter 43
41. Sarvaš Andrej 41
42. Styk Milan (V) 39
43. Liner Lukáš 36
44. Alexík Michal (V) 34
45. Pješčák Michal (V) 33
46. Ondreáš Peter 21
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Triznová Simona 300
2. Rizmanová Rebeka 285
3. Danková Michaela 258
4. Senčeková Zuzana 168
5. Jagerčíková Marianna 100
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Kvietok Paťo 295
2. Kristl Filip 285
3. Sawicki Szymon 234
4. Malíček Ján 230
5. Tóth Henrich 208
6. Frank Michal 175
7. Nosáľ Vladimír 172
8. Banáš Jaroslav 168
9. Bramuška Andrej 155
10. Toček Erik 144
11. Pavelek Stanislav 137
12. Farkaš Miroslav 137
13. Geschnábel Pavol 127
14. Novotný Pavol 115
15. Longauer Zdeno 90
16. Hubač Vladimír 86
17. Pavčík Jozef 79
18. Šoch Pavel 72
19. Porubčan Pavol 71
20. Pavlech Lukáš 70
21. Adámek Lukáš 67
22. Styk Milan 62
23. Alexik Michal 59
24. Pješčák Michal 58
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Czuchry Ewa 285
2. Dudášová Zuzana 100
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Černek Matúš 295
2. Bachleda Kuba 285
3. Sawicki Kacper 262
4. Elantkowski Jan 200
5. Hubač Arno 168
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Mazalová Tereza 200
2. Machajová Sára 95
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Machaj Marek 290
Poradie Meno a Priezvisko Celkový počet bodov
1. Maťková Nikola 295
2. Mlynarčíková Alexandra 195
3. Kovárová Laura 100
Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií